NEVJEROVATAN VIDEO Momci vozili iza i snimali pijanog prenzionera iz Srbije koji je na kraju “pokupio” dvojicu motociklista!
Policija je pokrenula istragu protiv penzionera M.S. iz Seče Reke (Srbija) koji je prošlog četvrtka vozio pijan i pokosio dvojicu mladića na motociklima koji su završili u bolnici. Snimak njegove vožnje je osvanuo i na “Youtubu”.
Kako “Blic” nezvanično saznaje, vozač M. S. je zadržan na triježnjenju jer je u krvi imao nedozvoljenu količinu alkohola, a poslije 12 sati je pušten kući. Povrijeđeni mladići prebačeni su u bolnicu poslije nesreće i još se oporavljaju od zadobijenih povreda.
Snimak ove vožnje u pijanom stanju napravljen je iz vozila koje se sve vrijeme kretalo iza M. S, a čiji vozač se nije usuđivao da reaguje i krene u preticanje kad je vidio kako automobil ispred njega krivuda putem.
Na osnovu snimka je potvrđeno staro pravilo da prilikom konzumiranja alkohola ne pomaže “spora vožnja”. Iako je najvjerovatnije vozio sporije od ograničenja, M. S. nije uspijevao da zadrži pravac na drumu. Dva automobila su ga jedva mimoišla, a motociklisti nisu bili te sreće, iako su pokušali da ga izbjegnu.
- Naišao sam baš u trenutku kada se dogodila nesreća. Mladići su ležali na betonu, strašan prizor. Zvao sam Hitnu pomoć, a minuti kao sati. Naišli su neki drugari, odmah stavili jednog od mladića u kola i odvezli ga u bolnicu. Drugi je povrijedio butnu kost i ostao je da čeka medicinsku pomoć. Čuo sam da je u međuvremenu otputovao u Švajcarsku na operaciju. Strašno sam se potresao, još mi je taj užasan prizor pred očima – ispričao je očevidac ove saobrćajne nezgode za “Blic”.













neznas tko je gluplji taj alkoholicar ili taj koji snima… zasto niste ukljucili mozak! trebali ste presresti auto i zaustaviti auto koji krivuda ukazat mu na pomoc ako treba i koja pljuska da padne!